Pasniedzēji
Latvijas Kultūras akadēmija

Dibināta 1990. gada 29.decembrī. Akadēmijā sagatavo akadēmiski izglītotus un profesionāli sagatavotus speciālistus Latvijas kultūrai, zinātnei un izglītībai. 

Vairāk par Latvijas Kultūras akadēmiju šeit

Igors Koņajevs

Studentu kursa vadītājs.


Režisors, M.Čehova Rīgas Krievu teātra mākslinieciskais vadītājs

Jeļena Černaja

Aktiermeistarības un skatuves runas pasniedzēja.


SPVATI profesore, aktrise, režisore.

Dana Čerņecova

Kursa kuratore, aktiermestarības treniņu pasniedzēja.


M.Čehova Rīgas Krievu teātra aktrise, kultūras projektu producente. Aktiermeistarības pasniedzēja Rīgas Bērnu Televīzijas un Radio Akadēmijā "KIDS TV", un, Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā "RISEBA".

Jekaterina Frolova

Skatuves runas pasniedzēja.


Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktrise.

Gunta Bāliņa

Skatuves dejas pasniedzēja.


Latvijas Kultūras akadēmijas asociētā profesore skatuves un klasiskajā dejā, pedagoģijas doktora grāda kandidāte. Baleta dejotāja Latvijas Nacionālajā operā (1971-1994), Latvijas Nacionālā baleta pedagoģe-trenere.


Rita Grīnfelde

Skatuves kustības pasniedzēja.


Latvijas Kultūras akadēmijas docente.

Ilze Nakase

Klavierspēles pasniedzēja.

 

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas lektore, koncertmeistare. Rīgas Doma kora skolas klavieru pedagogs.

Konstantīns Čečirko

Ušu Taiczi cīņas mākslas pasniedzējs.


Latvijas Ušu federācijas loceklis, Latviešu Taiczi - Cjuaņ asociācijas prezidents, tradicionālās Taiczi - Cjuaņ  skolas vadītājs.

Valdis Kupčs

Paukošanas un akrobātikas pasniedzējs.


Beidzis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, augstākos treneru kursus Maskavā.  Ir Augstākās kategorijas sporta speciālists paukošanā. Kopš 1991.gada Latvijas paukošanas izlases vecākais treneris.

Vladislavs Rafalskijs

Krievu valodas pasniedzējs.


Filologs, pasniedzējs Rīgas 40.vidusskolā.

Jānis Misiņš

Vokāla pasniedzējs.


Eksperimentālās studijas Academia mākslinieciskais vadītājs, RPIVA docētājs. Starptautisko konkursu laureāts, uzstājies kā solists teatrālos uzvedumos, operu iestudējumos, mūziklos un lielas formas darbu atskaņojumos. 

Kristīne Šmite
Klavierspēles pasniedzēja.
 
Ieguvusi profesionālo maģistra grādu mūzikā Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Klavierspēles skolotāja un koncertmeistare Rīgas Doma kora skolā.
Esmeralda Bērtule

Klavierspēles pasniedzēja.


Klavierspēles pedagoģijas pieredze: Latvijas Izglītības darbinieku nams, Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolas vokālā nodaļa (koncertmeistare), Rīgas Doma kora skola, Nordiska Musikgymnasiet (Stokholmas koledža), klavierspēles privātstundas Lisabonā un Latvijā.

Valdis Bernhofs

Solfedžio pasniedzējs.


Mūzikas teorētisko priekšmetu un diriģēšanas pasniedzējs Rīgas Doma kora skolā, džeza solfedžo docētājs Latvijas Mūzikas akadēmijā, mūzikas vēstures un stilistikas lektors Latvijas Kultūras koledžā, solfedžo metodisko materiālu autors.

Džonatans Durandins

Franču valodas pasniedzējs.


Latvijas Kultūras akadēmijas vieslektors. Doktora grāds Valodu zinātnēs (Université de Franche-Comté, Francija).

Studenti
Jūlija Berngardte

Dzimšanas diena - 8.martā. Absolvējusi Rīgas M.Lomonosova krievu vidusskolu.

Vairāk par Jūliju facebook un draugiem.lv

Ņikita Voroņins

Dzimšanas diena - 15.maijā. Absolvējis Rīgas Zolitūdes ģimnāziju.

Vairāk par Ņikitu facebook

Pāvels Griškovs

Dzimšanas diena - 10.decembrī. Absolvējis Ugāles vidusskolu.

Vairāk par Pāvelu facebook un draugiem.lv

Dmitrijs Golasko

Dzimšanas diena - 20.maijā. Absolvējis Rīgas 95.vidusskolu.

Vairāk par Dmitriju draugiem.lv un one.lv

Anastasija Džordževiča

Dzimšanas diena - 1.februārī. Absolvējusi Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolu.

Vairāk par Anastasiju facebook un draugiem.lv

Natālija Živeca

Dzimšanas diena - 22.maijā. Absolvējusi Rīgas 10.vidusskolu un mākslas vingrošanas sporta skolu "Vingro visi".

Vairāk par Natāliju facebook, draugiem.lv un one.lv

Tatjana Začeste

Dzimšanas diena - 27.jūlijā. Ieguvusi Arhitektūras tehniķa specialitāti Rīgas Celtniecības koledžā.

Vairāk par Tatjanu facebook un draugiem

Kirils Zaicevs

Dzimšanas diena - 16 augustā. Absolvējis МОУ 1.Ģimnāziju Volgogradā.

Vairāk par Kirilu facebook

Ivans Kločko

Dzimšanas diena - 21.februārī. Absolvējis Rēzeknes valsts poļu ģimnāziju.

Uzzini vairāk par Ivanu facebook un draugiem.lv

Jana Ļisova

Dzimšanas diena - 22.augustā. 2007.gadā absolvējusi Jūrmalas 1.ģimnāziju, 2010.gadā - Latvijas Kultūras koledžu.

Vairāk par Janu facebook un draugiem.lv

Igors Nazarenko

Dzimšanas diena - 18.jūnijā. Absolvējis Liepājas 12.vidusskolu.

Vairāk par Igoru facebook un vkontakte

Maksims Busels

Dzimšanas diena -15.janvārī. Absolvējis Liepājas A. Puškina 2. vidusskolu un bērnu mūzikas skolu "Kadanss" . Vairāk par Maksimu facebook un vkontakte.

Natālija Ribenko

Dzimšanas diena - 4.oktobrī. Absolvējusi Rīgas 34.vidusskolu. Vairāk par Natāliju draugiem.lv un one.lv

Artūrs Trukšs

Dzimšanas diena - 4.novembrī.  Absolvējis Rīgas 53.vidusskolu un Pāvula Jurjāna mūzikas skolu. Vairāk par Artūru facebook un draugiem.lv

Jana Herbsta

Dzimšanas diena - 14.septembrī. Absolvējusi Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāziju. Vairāk par Janu facebook, twitter un draugiem.lv

Marats Efendijevs

Dzimšanas diena - 30.aprīlī. Absolvējis Rīgas Rīnūžu vidusskolu. Vairāk par Maratu facebook


Jaunumi
20.02.2014 17:20

 

 

 Nepalaidiet garām!
"MEŽA DZIESMA"
Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī

Šī ir mūsu pirmā svarīgā un nozīmīgā izrāde. Ar to viss sākās. Tagad mēs esam 4.kursā un mācības iet uz beigām, taču par mīlestību un kaisli gribas runāt vēl skaļāk, ar vēl lielāku drosmi!

Mēs aicinām ne tikai tos, kuri nav redzējuši izrādi, bet arī tos, kas redzēja to divus gadus atpakaļ. Ar jauniem iespaidiem mēs atkal metamies iekšā noslēpumainajā un mistiskajā nimfu, nāru un citu radījumu pasaulē.

 

 TIKAI DIVAS IZRĀDES!!
20.martā un 13.aprīlī

22.11.2013 23:00

 

"Tikšanās, lai arī notika, bet..."


Kādu laiku atpakaļ katrs pāris izvēlējās sev vienu A.P.Čehova stāstu. Kad sākās katra stāsta konstruktīva analīze, izrādījās, cik daudz svarīgu informāciju mēs bijām palaiduši garām! Būtiskākais, ka ne jau varoņu izteikumi nosaka stāsta saturu, kā mums sākotnēji likās, bet daudz lielākā mērā paša autora teksts.

A.P.Čehovs ar izteiktu konkrētību savos stāstos aprakstījis, kur varonis paskatījies, kā viņš paskatījies, aprakstījis elpu, kas liecina par iekšējo pulsu un ritmu utt. Pēc šiem aprakstiem var noprast, kas notiek varoņa dvēselē, emocionālo stāvokli – lielisks ceļvedis priekš mums - studentiem. Un patiesību saka, ka Čehova stāsti it kā priekš aktieriem arī rakstīti! Pats interesentākais, ka mēs mācījāmies ne tikai mūsu personāžu replikas, bet arī pašu autora tekstu, ko runājām caur saviem varoņiem. Tas ir neticami interesanti, kā rezultātā, katram stāstam parādījies savs šarms. Spēlējam visu - katru repliku, katrai autora remarkai jābūt pamatotai -, tikai tad stāsts kļūst dzīvs un aizrauj sev līdzi skatītāju.

Pēc pirmizrādes Zirgu pasta telpās, mēs pārcēlāmies uz Rīgas Krievu teātra mazo skatuvi. Mājīgā gaisotnē, krievu romanšu pavadīti, jautri un skumji A.P.Čehova stāsti kļuvuši pieejami visiem rīdziniekiem un pilsētas viesiem. Esam ļoti gandarīti, ka šis izcilais rakstnieks aizvien ir tikpat aktuāls un unikāls, kā tas allaž ir bijis!

Interesanti? Laipni lūgti!22.10.2013 23:00

Meistarklase ar Sergeju Zemļalnski

Šodien mums bija lieliska iespēja visu dienu pavadīt ar vienu no spilgtākajiem un interesantākajiem Krievijas horeogrāfiem - Sergeju Zemļanski. Uz Rīgu viņš ir atvedis savu izrādi "Mātes druva", kuru šovakar mēs noskatījāmies Dailes teātra Mazajā zālē.
Mums viņš novadīja unikālu meistarklasi. Meistarklasē bija gan klasiskā baleta elementi, gan modernā deja, gan kontaktimprovizācija. Tāpat mēs noskatījāmies arī nelielu filmu ar kadriem no viņa izrādēm. Galvenais šī horeogrāfa princips un iemesls, kādēļ pēdējā laikā viņa izrādēs dejo tieši dramatiskā teātra aktieri, ir tas, ka katrai kustībai ir jābūt piepildītai no iekšpuses, un dejotājam ir skaidri jāsaprot, ko viņš dara un kādu kustības nozīmi viņam jātranslē skatītājam -tieši šim bija veltīta mūsu meistarklase. Vēl šodien bija pirmā reize visos 3,5 gados, kad mēs strādājām ar citiem LKA kursiem. Šī bija ļoti interesanta pieredze. Šī diena paliks mūsu atmiņā!

21.10.2013 23:00

Radošā tikšanās ar Ļevu Dodinu

 

Noskatījāmies izrādi “Viltus un mīla”. Tas bija maģiski – mēs, mazs bariņš studentu, vieni paši sēžam pa vidu visā plašajā Dailes teātra skatītāju zālē, jau iestājusies nakts, un Mazā dramatiskā teātra aktieri spēlē izrādi. Sajūta, ka īpaši mums arī spēlē. Un kā spēlē!! Tas bija tas retais gadījums, kad aktieris neapzināti paņem skatītāju aiz rokas un ieved savā fantāziju pasaulē. Un tu vairs nemani, cik laika pagājis, bet tikai, aizturējis elpu, dzīvo līdzi varoņiem. Reti sanāk sajust šo vieglo transa stāvokli, šo teātra maģiju. Tas ir pats labākais stāvoklis, kādā var nonākt skatītājs.

Ļoti svarīgi piebilst, ka Ļevs Dodins savā laikā bija mūsu pedagoga Igora Koņajeva pedagogs. Cik interesanti iepazīties ar tās upes, pa kuru tu peldi, pirmavotiem… Vērojām un acīmredzami atzīmējām šo divu cilvēku līdzīgās īpašības. Brīžiem pat žesti bija vienādi. Lūk, no kā savā laikā iedvesmojies Igors Koņajevs, tagad viņš iedvesmo mūs un palīdz mums iezīmēt dzīves pareizo ceļu.


Ļevs Dodins – neticami gudrs un vieds cilvēks. Ar katru jaunu mēģinājumu viņš panāk no saviem aktieriem pašu skrupulozāko darbu, kas skar viņu lomas. Piemēram, sākot mēģinājumus izrādei “Velni” (pēc F.M.Dostojevska romāna) Dodins izkāra sarakstu, kurā norādītas 240 grāmatas, kuras lasījuši romāna varoņi. 240 grāmatas!!! Pat pats lielākais  romāna muļķītis bija lasījis 240 reižu vairāk nekā jebkurš teātra aktieris. Ko gan lai saka par mums, studentiem… Tikvien kā paraustīt plecus un skriet uz bibliotēku. Tā kā mēs paši ceram nākošgad iestudēt F.M.Dostojevska romānu “Pusaudzis”, ir nepieciešams daudz vairāk iedziļināties savu varoņu izpētē.

Pēc tikšanās visi bijām iedvesmas pārpildīti. Mūsu pasaulē ir ļoti daudz vientulības. Teātris ir nepieciešams. Pēc Ļeva Dodina domām, teātris palīdz cilvēkam tikt galā ar paša vientulību. Tas dod cilvēkam iespēju redzēt un saprast, ka arī citi šajā pasaulē jūt to pašu, ko viņš. Teātris atklāj, ka skatītājs nav viens.

„Teātris, mūsu profesija savā patiesajā būtībā ir saistīta ar nāvi. Esmu stingri pārliecināts, ka jauns cilvēks, kurš raujas uz skatuvi, pēc būtības, savā zemapziņā vēlas pārvarēt nāvi.” Ļevs Dodins.

Pašās beigās, par godu Ļevam Dodinam, kurss nodziedāja Kjuī Cēzara dziesmu „Neatminēts sapnis.” Viņš bija patīkami pārsteigts, savukārt mēs ļoti pateicīgi par tikšanos. Ļoti ceram viņu vēl kādreiz satikt!

17.10.2013 23:00

  Jevgēnijs Marčelli

Jevgēnijs Marčelli- divu „Zelta maskas” balvu ieguvējs, interesants krievu režisors ar itāļa ārējo izskatu un patīkamu balss tembru. Tikšanās laikā režisors dalījās ar stāstiem par piedzīvotajām grūtībām katras jaunas izrādes tapšanas laikā. Klausoties par zināmām nedrošības un neapmierinātības sajūtām, saprotam īpaša radošuma būtību. Katra veiksme vienmēr pieprasa apstiprinājumu ar jauniem panākumiem.
Bet neskatoties uz visu to, viņš ir cilvēks ar labu humora izjūtu, dzīvespriecīgs un enerģisks.

Uzzinājām, ka Jaroslavļā teātra aktieri dzīvo labi.

Žēl, ka tikšanās laikā starp aktieriem nebija Vitālijs Kišenko (Platona, galvenās lomas, izpildītājs izrādē „Bez nosaukuma ”), kuru mēs visvairāk gribējām redzēt: spilgts, temperamentīgs, acis pievelkošs aktieris, no kura, skatoties A.Čehova lugas iestudējumu, daudz varēja iemācīties.

Patīkamais! Mēs tikām ielūgti uz studentu izrāžu festivālu Jaroslavļā. Ja zvaigznes būs mums labvēlīgas, brauksim uz Fjodora Volkova dzimteni ar mūsu „Meža dziesmu”.

02.10.2013 23:00

Rīgas Krievu teātrim- 130 gadu

 

 Neoficiālājā svētku daļā mēs apsveicām teātri ar tā saucamo „kapustniku”, VIDEO šEIT

 

http://youtu.be/0loraYtoQio

Pēc labi padarīta darba, mums bija iespēja iepazīties ar leģendāro režisoru Arkādiju Kacu un citiem godājamiem viesiem.  Jubilejas svētki izdevās!

Rīgas Krievu teātris ir vecākais krievu teātris ārpus Krievijas robežām.  Pasaulē ir tikai divi teātri, kas nosaukti ģeniālā krievu aktiera Mihaila čehova vārdā. Viens no tiem atrodas Rīgā.

Mēs esam lepni, par iespēju mācīties un strādāt šajā teātrī!!

02.10.2013 23:00

131.sezonu atklāj

M. Bulgakova

„ Kunga Komediants”- nazvanije statji

Tā bija grandioza pirmizrāde un labākā dāvana Rīgas Krievu teātra 130.jubilejā! Gandrīz visa teātra trupa tika iesaistīta jubilejas izrādē, saņemot lielisku iespēju iejusties Ludviķa XIV , Saules karaļa galma dzīvē, kad 17.gs. Francijā valdīja skaistums un mode. Izrādē tika iesaistīti seši studenti. Trijiem iedalīja vadošās lomas, kas mūs, kursa biedrus, no sirds priecē! Izrādes vizuālai, muzikālaii un plastiskai noformēšanai tika piesaistīti labākie sava amata profesionāļi no Krievijas. Tika darīts viss,  lai Rīgas Krievu teātris savā 130. jubilejā saņemtu lieliksu dāvanu.

Izrāde ir ļoti dinamiska no visu māksliniecikso izteiksmes līdzekļu viedokļa. Mēģinajumu process prasīja maksimālu koncentrēšanos un aktieru elastību. Liels nopelns izrādes tapšanā ir horeogrāfei  no  Pēterburgas Marijai Korabļovai.

Pirmizrādes diena.  Pirmais, otrais, trešais zvans un... atveras priekškars.  Zināms, ka Ludviķis  XVI dievināja baletu. Tāpēc izrāde sākas ar graciozo galminieku deju, kas burtiki lido virs skatuves. Kurš gan cits to spētu izdarīt labāk, ja ne mūsu jaunie, topošie aktieri. Igors čerņavskis iejuties paša žana Batista Moljēra lomā , kas bija ģeniāls, asprātīgs komediants. Apveltīts ar apskaužamu darbaspēju un gribu. Viņš dibināja savu teātri, bija tā direkotrs  un vadošais aktieris . Neskatoties uz aktiera profesijas zemo reputāciju, Moljērs kļuva ar Ludviķa XIV draugu. Francijas karaļa lomā, ironisks un gudrs, mirdzēja Jakovs Rafalsons. Mēs, visi kursa biedri vienbalsīgi atzinām Gaļinas Rosijskas spēli Madlēnā Bežārā, par  pašu aizkustinošāko sieviešu lomas izpildītāju. Leonīds Lencs nežēlīgā un viltīgā katoļu mācītāja lomā bija tik organisks un precīzs, ka izraisīja pat simpātijas. Un visbeidzot,  mūsu kursa biedri! Galminieki- Maksims Busels, Artūrs Trukšs un Marats Efendijevs- katru karaļa parādīšanos uz skatuves pārvērta detalizētā ceremonijā.  Pat karotes uznešana neiztika bez horeogrāfiska priekšnesuma! Marats Efendijevs, spilgsts raksturlomu atveidotājs, pieradīja sevi epizodiskā, bet atmiņā paliekošā  tēva Varfalamenja lomā. Kirila Zaiceva šarmantais D’Orsīnī ar savu balss tembru vien spēj laupīt visu skatītāju uzmanību. Natālija živeca Armandas  Bežāras  lomā ir īsta dāvanu skatītāju acīm. Ir grūti atraut skatienu, viņa izstaro svaigumu, skaistumu, sievišķīgumu. Viņa kustas tik brīvi un graciozi!  Tas ir izaicinājums, kas nav katras aktrises spēkos. Spēlēt vienu no galvenajām lomām, psiholoģiski sarežģītu, metot gaisā ekselentus špagatus. Un mūsu mīlētāju lomu izpildītājs Ivans Kločko Zharija Muarona lomā patīkami pārsteidza skatītājus ar enerģijas pilno spēli. It īpaši izpildot slaveno un sarežģīto Moljēra monologu no „Lidojošā ārsta”.

Izrāde pagāja vienā elpas vilcienā.  Ir  vēlme spēlēt vēl un vēl. Izrāde ir humora pilna, dramatiska, traģiska.  Tā cildina  krietnumu un dvēseles skaidrību, kas palīdz mums neaizmirst galvenos dzīves pricipus, kas liek mums būt humāniem un cilvēcigiem.

03.09.2013 15:05

2013. gada septembrī uz LKA mācību skatuves ir ieplānots izrādīt vēl divas mācību izrādes: "Tikšanas lai arī notika, bet...” pēc Antona Čehova stāstiem un "Es esmu Zvaigzne...  - Zvaigzne esmu Es" pēc pasaules un Krievijas estrādes muzikālajiem darbiem.

4. , 5. septembrī notiks izrādes  "Tikšanas lai arī notika, bet..." pirmizrāde.

Izrādi  "Tikšanas lai arī notika, bet..." veido stāsti par vīrieša un sievietes attiecībām. Čehovs, kas bija dziļš un gudrs cilvēku dvēseļu un raksturu pētnieks, daudz rakstīja par šo tēmu, dažreiz jokojot un smejoties, bet vienmēr patiesi un trāpīgi. Pēc žanra tā, protams, pirmkārt un galvenokārt, ir komēdija, bet tā kā Čehovs ir viens no lielākajiem komēdijas meistariem, kas ir līdzīgs Aristofānam un Moljēram, viņa darbi kā spēlēšanas materiāls vienmēr sagādā gan grūtības, gan prieku.

15., 16. septembrī notiks izrādes "Es esmu Zvaigzne... - Zvaigzne esmu Es" pirmizrāde.

Izrāde "Es esmu Zvaigzne... - Zvaigzne esmu Es" pēc pasaules un Krievijas 20. un 21. gadsimtu estrādes muzikālajiem darbiem varētu izskatīties dīvaini dramatiska aktiera apmācības kontekstā, bet būtu jāņem vērā, ka izpildītājiem ir uzdevums nevis tikai nodziedāt kādu hītu, bet arī izdarīt to attiecīgajā tēlā: Merilina Monro, Čārlijs Čaplins, Laiza Mineli, Alla Pugačova, Nikolajs Baskovs utt. Un tad kļūst skaidrs, ka bez pārveidošanas prasmēm, ko dramatisks aktieris mācās visu mūžu, ar šo uzdevumu nevar tikt galā.

Pirmo reizi tādu kabarē izrādi izveidoja profesora A.Kacmana kursa studenti 1983. gadā Ļeņingradas Teātra institūtā.

17.01.2013 19:37

Во время сессии у студентов полны руки. Куда нам ещё заботиться о внешнем виде!

17.01.2013 19:33

Пирамида чеховистов

17.01.2013 18:46

Сейчас занимаемся рассказами Антона Павловича Чехова. С педагогом занимаются сейчас Максим и Наташа Рыбенко, а остальные учат свои романсы.

29.10.2012 11:57

Saprast sevi

 

 „Izrāde „Meža dziesma” ir emocionāli piesātināta dramatiskā materiāla inscenējums mūsdienu teātra valodā. Divdesmitgadnieku paaudze ar nepacietību, aizgūtnēm strādājuši, un darba rezultātā izteikti jūtama jauniešu tieksme sasniegt profesionālās meistarības virsotnes. Debija Krievu teātrī izdevusies ievērojama! Jaunieši jau šobrīd ir spējīgi spēlēt repertuāra izrādēs. Cik pārliecinoši Igors Nazarenko spēlē paveco tēvoci Ļevu, bet Anastasija Džordževiča – Lukaša māti! Ar savu spēli valdzina arī Jana Ļisova. Brīnišķīga ir Jeļenas Oļeiņikas scenogrāfija, tāpat arī režisoru – inscenētāju darbs.”

 Oksana Doniča // Chas

26.10.2012 16:00

No viena meža - citā!

Vairāki mūsu studenti piedalās jaunākajā izrādē "Mežs". Sveicam ar pirmizrādi!

29.09.2012 10:39

Izrādes "Meža dziesma" pirmizrāde ♥

Šodien, 29.septembrī, RKT kursu gaida liels notikums - teātra jaunā sezona tiks atklāta ar izrādi "Meža dziesma", kas ir aktieru kursa pirmā izrāde uz teātra lielās skatuves!

Seko informācijai teātra mājas lapā, facebook, twitter!

 

23.09.2012 18:20

Mēģinājums

16.09.2012 18:16

Mēģinājums

03.09.2012 18:13

Pirmā mācību diena!

01.09.2012 12:44

Pirmais mēģinājums uz lielās skatuves

29.08.2012 12:39

A. Čehova dzimšanas diena

28.08.2012 10:56

Preses konference

27.08.2012 10:52

Pirmā diena uz lielās skatuves

20.08.2012 10:50

3.kursa sākums

23.06.2012 10:48

Eksāmens

19.05.2012 10:44

MUZEJU NAKTS 2012

10.03.2012 12:59

Izrādes "Tango ar Stroku" pirmizrāde

 

Šodien notiks izrādes "Tango ar Stroku" pirmizrāde. Mums, studentiem, radās iespēja šīm notikumam par godu sveikt teātra aktierus un mūsu režisoru Igoru Koņajevu.

Foajē, kur norisinājās bankets, mēs uzstājāmies ar deju un nodziedājām dziesmu pēc Oskara Stroka skaņdarba "Melnās acis".

09.03.2012 12:57

Šodien bijām izrādes "Tango ar Stroku" ģenerālmēģinājumā. Dinamiska, krāšņa, ļoti skaista izrāde, ko caurvij stāsts par dvēseles skumjām.

08.03.2012 12:55

Starptautiskā Sieviešu diena!

Mūsu mīļie zēni šodien atcēla mācības visām meitenēm un sarīkoja svinības uz mazās mācību skatuves!

23.02.2012 12:54

22.12.2011 19:40

Mūsu kursa jaungada pasākums - "Sapnis ziemas naktī"  (video ir pieejams sadaļā foto un video).

30.10.2011 19:39

Meistarklase pie profesora Andreja Drozņina.

Andrejs Drozņins  - Sčukina skolas aktieru skatuviskās izteiksmības katedras vadītājs. Profesors.

Hārvardas Universitātes (ASV) profesors . Nopelniem bagāts Krievijas mākslas darbinieks.

Nedēļas garumā mums norisinājās meistarklase skatuves cīņā un kustībā. Mēs mācījāmies dažādus vingrinājumus, skatuviskās pļaukas un sitienus. Par laimi, iztikām bez traumām. Nedēļa paskrēja vēja spārniem. Gaidām Jūs, Andrej Borisovič!

29.08.2011 19:36

Pirmā mācību diena jau otrajā kursā!

14.05.2011 19:35

Amatu ielas svētki!

Uzstājāmies pie Mazās Ģildes.

10.05.2011 19:32

Skatuves kustības un akrobatikas meistarklase pie Jurija Homutjanska.

Jurijs Homutjanskis pasniedz skatuves kustību un akrobātiku Sanktpēterburgas Valsts Teātra Mākslas akadēmijā.

Kopš 1990.gada sadarbojas ar Mazo dramatisko teātri (Sanktpēterburga). Ar viņa palīdzību ir radītas sekojošas izrades:  «Gaudeamus», «Клаустрофобия», «Пьеса без названия», «Чевенгур», «Чайка», «Жизнь и судьба», «Варшавская мелодия», «Бесплодные усилия любви».

Leva Dodina asistents operas izradēs  «Леди Макбет Мценского уезда», «Мазепа», «Демон».

09.05.2011 19:20

UZVARAS DIENA. Mums bija gods sveikt svētkos mūsu teātra veterānus - Ļudmilu Golubevu un Radionu Gordienko.

Izveidojām aktierisku priekšnesumu, kurā dziedājām tādas dziesmas kā «Тёмная ночь», «Журавли», «Последний бой», «Огонёк»..

27.03.2011 19:18

Teātra dienas svinības E.Smiļģa muzejā. Uzstājāmies ar iepriekš sagatavotu programmu.

21.03.2011 19:17

Atvērto durvju diena Akadēmijā. Mūsu nodarbībās piedalījās viesi.

08.03.2011 19:12

Starptautiskā sieviešu diena. Kursa puiši noorganizēja pārsteidzošus, neaizmirstamus svētkus visām kursa meitenēm! Dziesmas, dzeja, garšīgas uzkodas un ēdieni uz klātā galda. Katrs no puišiem pagatvoja savu firmas ēdienu.

Bija ļoti gardi un jautri! PALDIES, puiši!

21.12.2010 19:10

Mūsu pirmais teatralizētais pasākums - jaungada "eglīte".

13.12.2010 19:09

Pirmās sesijas sākums.

04.11.2010 18:37

Tematiskās pirmo kursu iesvētības "Trekno cūku zeme". Ar mūsu pedagogu Jekaterinas Frolovas un Danas Čerņecovas palīdzību izdomājām ļoti smieklīgu priekšnesumu. Pamatideja - kā teātris spēj mainīt cilvēku.

Tā ir mūsu pirmā uzstāšanās uz skatuves! Esam laimīgi! Sajutām skatītāju uzmanību,kas tika veltīta tieši mums!

Pēc oficiālās daļas mūs gaidīja parbaudījumu trase. Visi pirmo kursu studenti ar kartēm rokās skaidrīja pa visu apkārtni, izpildīdami visdažādākos uzdevumus: dejoja, dziedāja, skaitīja dzeju utt. Rādijām visu, ko spējam! 

11.09.2010 18:36

Pirmā mācību diena akadēmijā. Iepazināmies ar akadēmijas pedagogiem un rektoru Jāni Siliņu. Pirmā aktiermeistarības nodarbība ar kursa meistaru Igoru Koņajevu.

10.08.2010 18:33

Pirmie soļi sperti, izejot cauri teātra dienesta ieejai. Tagad mēs mācīsimies Rīgas Krievu teātra telpās! Uztraukums un milzīga interese! Ar sagatavotu dziesmu un labā garstāvoklī mēs visi pienācām pie teātra ēkas. Pie ieejas mūs sagaidīja Dana Čerņecova. Mēs iepazināmies ar teātra telpām, kā arī tikām iepazīstināti ar teātra aktieru trupu.

28.07.2010 09:00

Pēdējā iestājeksāmenu kārta Latvijas Kultūras akadēmijā dramatiskā teātra aktiermākslas kursā. Kopā tika uzņemti 17 studenti!

M. Čehova Rīgas Krievu teātris © 2006-2022.